دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

کسب رتبه برتر کشوری توسط هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زنجان

 | تاریخ ارسال: 1399/11/2 | 
کسب رتبه برتر کشوری توسط هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زنجان 

هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زنجان در بین هسته‌های گزینش دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور رتبه برتر را کسب کرد.   

پایگاه خبری وب‌دا_ زنجان، رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح دوشنبه ۲۹ دی ماه در نشستی صمیمی با مدیر، اعضاء و کارکنان هسته گزینش دانشگاه، در سالن اجلاس مرکز همایش‌های بین‌المللی روزبه، از زحمات و تلاش‌های مدیریت، اعضاء و کارکنان هسته گزینش دانشگاه، با اهدای تقدیرنامه قدردانی نمود.  

دکتر پرویز قزلباش در این نشست با ابراز رضایت از عملکرد هسته گزینش، ضمن سپاسگزاری از زحمات مدیریت، اعضاء و کارکنان هسته گزینش دانشگاه، به جهت کسب رتبه برتر کشوری در بین هسته‌های گزینش دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در سالجاری، و کسب همان رتبه در چندین سال متوالی، با اهدای تقدیرنامه از تلاش‌های بی‌شائبه مدیر، اعضاء و تک تک کارکنان هسته گزینش قدردانی نمود.  

این نشست صمیمی با حضور دکتر سعید سرداری معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی، مهندس محمد جعفری مدیر هسته گزینش دانشگاه و کارکنان این واحد، در گرامی‌داشت پانزدهم دی ماه، سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) در امر گزینش برگزار شد.

دفعات مشاهده: 222 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

دوازدهمین جلسه شورای بین‌المللی‌سازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان تشکیل شد

 | تاریخ ارسال: 1399/11/2 | 
دوازدهمین جلسه شورای بین‌المللی‌سازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان تشکیل شد
 
دوازدهمین جلسه شورای بین‌المللی‌سازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با ارائه گزارش گردشگری سلامت توسط، تاسیس مرکز زبان دانشگاه، ارائه گزارش نهایی جذب مجوز رشتهMph  و ... تشکیل شد.
 
پایگاه خبری وب‌دا – زنجان، صبح پنجشنبه دوم بهمن ماه دوازدهمین جلسه شورای بین‌المللی‌سازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان به ریاست دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، باحضور معاونین و مدیران دانشگاه برگزار شد.
 
این جلسه به منظور بررسی مصوبات یازدهمین جلسه شورای بین‌المللی‌سازی دانشگاه، شامل ارائه گزارش گردشگری سلامت توسط معاونت درمان، تاسیس مرکز زبان دانشگاه، ارائه گزارش نهایی جذب مجوز رشتهMph  و ارائه گزارش اقدامات انجام شده در امور بین‌الملل دانشگاه از آبان ماه و سایر موضوعات مرتبط، به دستور رییس دانشگاه تشکیل شد.
 
با عنایت به رهنمون‌های رئیس دانشگاه، مواردی به تصویب رسید و پیشنهادات ارزنده و سازنده‌ای از جانب مدعوین مطرح شد.


 

دفعات مشاهده: 206 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

به ریاست استاندار زنجان برگزار شد؛ جلسه بررسی وضعیت شهرستان خرم‌دره در خصوص بیماری کرونا

 | تاریخ ارسال: 1399/11/2 | 
به ریاست استاندار زنجان برگزار شد؛
جلسه بررسی وضعیت شهرستان خرم‌دره در خصوص بیماری کرونا
 
جلسه بررسی وضعیت شهرستان خرم‌دره در خصوص بیماری کرونا با بررسی وضعیت شهرستان خرم‌دره، گزارش اقدامات انجام گرفته در راستای پیشگیری و کنترل بیماری، ... برگزار شد .
 
پایگاه خبری وب‌دا – زنجان، ظهر چهارشنبه اول بهمن ماه در جلسه بررسی وضعیت شهرستان خرم‌دره، گزارش اقدامات انجام گرفته در راستای پیشگیری و کنترل بیماری، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آخرین وضعیت بستری بیماران در بیمارستان بوعلی توسط محمدی فرماندار، دکتر جلیل کریم‌خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان و دکتر سعید فرهادی رئیس بیمارستان بوعلی ارائه شد.
 
 در ادامه برنامه‌های انجام گرفته در راستای اجرای طرح محله محور سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی و عملکرد کمیته‌های نظارتی، حمایتی و مراقبتی به تفکیک ارائه، و وضعیت شهرستان خرم‌دره قبل از اجرای این برنامه، و پس از آن به صورت دقیق و آماری مورد بررسی قرار گرفت.
 
 دکتر حقیقی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های مطلوب صورت گرفته در این شهرستان در راستای کنترل بیماری کووید ۱۹، و مدت زمان کوتاه تبدیل وضعیت بیماری از قرمز به زرد که نشانگر عملکرد مطلوب مسئولین و همراهی مناسب و اهتمام مردم عزیز این شهرستان بود، دستورات لازم را جهت نهایی کردن تهاتر ساختمان دانشگاه پیام نور، برای واگذاری به دانشگاه علوم پزشکی زنجان و انتقال اسناد مالکیت ظرف هفته آتی به منظور شروع عملیات اجرایی مرکز جراحی شهرستان خرم‌دره صادر کرد.
 
در ادامه این جلسه از استاندار زنجان با همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از ساختمان مورد نظر جهت احداث مرکز جراحی محدود شهرستان خرم‌دره بازدید کرد .
 

دفعات مشاهده: 213 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

جلسه بررسی اقدامات صورت گرفته درخصوص کروناویرس در شهرستان ابهر برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1399/11/1 | 

جلسه بررسی اقدامات صورت گرفته درخصوص کروناویرس در شهرستان ابهر برگزار شد
 
جلسه بررسی اقدامات صورت گرفته درخصوص کروناویرس در شهرستان ابهر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با پیگیری روند پیشگیری و اقدامات صورت گرفته در شهرستان جهت کنترل بیماری کرونا برگزار شد.

پایگاه خبری وب‌دا – زنجان، صبح چهارشنبه اول بهمن ماه جلسه بررسی اقدامات صورت گرفته درخصوص کروناویرس در شهرستان ابهر با حضور دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سالن جلسات مرکز بهداشت و درمان شهرستان ابهر برگزار شد.

در این جلسه گزارشی از روند پیشگیری و اقدامات صورت گرفته در شهرستان برای کنترل این بیماری توسط دکتر کوروش شعبانی رئیس شبکه بهداشت و درمان ارائه شد.

دکتر قزلباش نیز در این جلسه با بررسی گزارشات و دستاوردهای طرح شهید سلیمانی، بیانات مبسوطی را برای مقابله و کنترل این بیماری عنوان نمود .

در ادامه این جلسه باحضور دکتر فتح اله حقیقی استاندار زنجان و دکتر قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان از پروژه مرکز آموزشی بهورزان دانشگاه علوم پزشکی و پروژه اورژانس و غربالگری سرطان دانشگاه در شهرستان ابهر بازدید به عمل آمد . 

 

دفعات مشاهده: 321 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

نشست صمیمی رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با روسا، مدیران داخلی و مالی بیمارستان‌های استان برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1399/10/30 | 
نشست صمیمی رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با روسا، مدیران داخلی و مالی بیمارستان‌های استان برگزار شد   

در این نشست در خصوص مشکلات بیمارستان‌ها در حوزه توسعه فضای فیزیکی، خرید تجهیزات، دارو، اعتباربخشی، فعال‌سازی بخش‌های غیر کرونایی و شروع مجدد ارائه خدمت به بیماران عادی، مدیریت هوشمندانه هزینه‌ها و پرداخت بدهی‌ها بحث و تبادل نظر شد .

پایگاه خبری وب‌دا – زنجان، عصر دوشنبه ۲۹ دی ماه رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این نشست صمیمی ضمن تشکر از همت بلند و تلاش بی‌وقفه همکاران درمانی بیمارستان‌ها در طول صدور ۱۱ ماه گذشته اظهار داشت: باید همه تلاش کنیم تا با پیک چهارم کرونا و مرگ و میر بیشتر شهروندان عزیز مواجه نشویم .

دکتر پرویز قزلباش افزود: شرایط سختی را پشت سرگذاشتیم، اما با همکاری و مشارکت همکاران کارهای بزرگی هم انجام شده است، ازجمله اینکه پرداختی بعضی شهرستان‌ها به روز شده و سایر شهرستان‌ها را هم، تلاش می‌کنیم که به روز شوند .

وی با اشاره به راه‌اندازی ۶۵ تخت Icu را در همین ایام سخت تصریح کرد: باید تلاش کنیم ۵۰ تخت را هم که آماده کردیم تجهیز کنیم .

رییس کلان منطقه ۶ آمایشی کشور ابراز کرد: اینها واقعاً کارهای بزرگی هستند که با تلاش همکاران انجام شده است، و لذا، ضرورت دارد همکاران مرخصی بروند، در کنار خانواده‌ها باشند و کمی استراحت کنند و بازسازی روحی بشوند .

مدیر ارشد دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه حدود ۱۸۰۰ نفر از همکاران ما به نوعی درگیر و مبتلا به کرونا شدند تصریح کرد: باید همه مراقبت کنند تا کرونا مجدداً شیوع پیدا نکند، و مشاغل آسیب بیشتری نبینند، و دچار ضرر و زیان نشوند.

دکتر سعید سرداری جانشین رییس دانشگاه در امور اجرایی و معاون توسعه مدیدیت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه نیز در این جلسه اظهار داشت: علی‌رغم تحریم‌ها و کمبود منابع، کادر بهداشت و درمان، و فنی و پشتیبانی با مجاهدت خدمت کردند و جانانه ایستادند، و همچنان وظیفه داریم حتی در شرایط بدتر از شرایط موجود، بایستیم و به مردم خدمت کنیم .

در این نشست در خصوص مشکلات بیمارستان‌ها در حوزه توسعه فضای فیزیکی، خرید تجهیزات، دارو، اعتباربخشی، فعال سازی بخش‌های غیر کرونایی و شروع مجدد ارائه خدمت به بیماران عادی، مدیریت هوشمندانه هزینه‌ها و پرداخت بدهی‌ها بحث و تبادل نظر شد .

در پایان این نشست لوح تقدیر رییس دانشگاه به روسا و مدیران بیمارستان‌های استان تقدیم شد.
 

دفعات مشاهده: 501 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر